Новини закладу - КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЙНИЙ ЦЕНТР

КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ
ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ
ЦЕНТР
Перейти к контенту

Новини закладу

      Тільки разом ми зможемо змінити Україну!
      Мабуть сьогодні немає жодної людини в Україні, яка б не запитувала себе: « Що буде далі? Що робити? І як ми будемо жити далі? А чи варто під час війни щось робити?»
      Всі розуміють, що країна змінилася , але не всі розуміють, що доля країни та доля українського народу залежить від нас самих.
      Війна найстрашніше, що є в житті людини. Коли в життя людей вривається війна, вона завжди приносить горе і нещастя, порушує звичайний уклад життя. І в цей надскладний час у кожного своя місія, покликання та доля.
      Наш заклад продовжує функціонувати в звичайному режимі, не дивлячись на складності. Кожен робить свою праву, і навіть трохи більше  своїми внесками. Ми разом прагнемо до перемоги!
      Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім працівникам, які заради мети змінити на краще заклад, покращити умови перебування пацієнтів, роблять свою справу з відданістю та щирістю.
       Разом ідемо до Перемоги!!!
***********

     Київський обласний фтизіопульмонологічний центр щиро вдячний благодійній  організації "100 відсотків житття. Київський регіон" за надану допомогу в цей непростий час, нашому закладу, як працівникам, так і пацієнтам.
Дякуємо за співпрацю та підтримку!


********

   15 квітня колектив Київського обласного фтизіопульмонологіного центру організував толоку  териорії закладу. Всім хто долучився велика подяка та шана. Навіть під час складних навколишніх обставин, працівники та мединий персонал змогли приїхати та облашувати затишок для пацієнтів та співробітників.
    Незважаючи на ситуацію заклад продовжує працювати і надавати послуги населенню по виявленню та лікуванню туберкульозу.
    Бажаємо миру всім. Бережіть себе та близьких!
******


«День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску» \прем’єр Денис Шмигаль\
******
З 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2024 року укладено Меморандум про взаєморозуміння між PATH, неприбутковою організацією, і Департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, який має на меті співпрацювати в рамках реалізації проекту «Support TB Control Efforts in Ukraine» у галузі протидії епідемії туберкульозу (ТБ) в Україні.

  Місією РАТН є покращення здоров’я людей в усьому світі шляхом вдосконалення технологій, зміцнення системи охорони здоров’я та заохочення до здорового способу життя. З 1994 р. РАТН спільно з Міністерством охорони здоров’я України («МОЗ») та органами державної влади в регіонах реалізували низку актуальних проектів, метою яких було покращення стану здоров’я населення України. Відповідно до «Меморандуму про партнерство між РАТН і МОЗ України», РАТН надавала допомогу у боротьбі з епідемією дифтерії, проводила тренінги щодо профілактики та протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу,

надавала технічну допомогу задля покращення медичної допомоги хворим на рак молочної залози, зміцнення системи контролю за хворобами, яким можна запобігти за допомогою щеплень, організації системи протидії захворюванням на пандемічний грип та інші. З жовтня 2003 р. РАТН у співпраці з українськими партнерами працює над подоланням епідемії туберкульозу в Україні шляхом реалізації проектів “Сприяння Україні щодо впровадження Національної програми боротьби із захворюванням на туберкульоз”, “Партнерство з контролю за туберкульозом”, Проект з надання допомоги у подоланні МР/РР ТБ в Україні та Виклик TB (Challenge TB), які фінансувалися USAID.
  В Україні приділяється велика увага протидії епідемії туберкульозу: Верховна Рада України прийняла Закони України «Про протидію захворюванню на туберкульоз» від 05.07.2001 № 2586-ІІІ із змінами і доповненнями, «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 р. № 4004-XII із змінами та доповненнями, «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 р. № 1645-III із змінами та доповненнями, «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ» від 12.12.1991 р. № 1972-ХII із змінами та доповненнями.
   Основними завданнями ДОЗ КОДА є забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров'я; прогнозування розвитку мережі закладів охорони здоров'я для нормативного забезпечення населення медико-санітарною допомогою; здійснення заходів, спрямованих на запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям і на їх ліквідацію; організація надання медико-санітарної допомоги населенню, забезпечення виконання актів законодавства в галузі охорони здоров'я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення, а також додержання нормативів професійної діяльності в галузі охорони здоров'я, вимог Державної фармакопеї України, стандартів медичного обслуговування, медичних матеріалів і технологій.
  ДОЗ КОДА приділяє значну увагу боротьбі з захворюванням на туберкульоз та ВІЛ/СНІД. В області впроваджуються  програмні заходи щодо боротьби з захворюванням на туберкульоз та ВІЛ/СНІД. Питання реалізації заходів обговорюються на засіданнях обласної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу при Київській ОДА, засіданнях комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах учасників АТО Київської обласної ради, колегіях ДОЗ КОДА та апаратних нарадах.
   Діяльність Проекту направлена на зменшення тягаря туберкульозу в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, ХР ТБ і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ.
  Проект ставить на меті посилення потенціалу обласної туберкульозної програми і відповідних служб, використовуючи інноваційні підходи для поліпшення якості лікування пацієнтів з ТБ, ХР ТБ та ТБ/ВІЛ, і створення надійного фундаменту для подолання проблеми туберкульозу в Україні.
******

  20 травня 2021 року відбувся візит Голови Київської обласної ради та очільників структурний підрозділів КОДА, Департаменту охорони здоров'я, разом із представкниками Національної служби здоров'я України, головою Боярської ОТГ та іншими.
   Оглянули приміщення та територію закладу. Познайомилися з кервіництвом та персоналом закладу. Обговорили нагальні питання.
******
У третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки.
  День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.  
  Колектив закладу із залюбки підтримав національну традицію.
******
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Київський обласний фтизіопульмонологічний центр" 2019-2022 © Всі права захищено
Назад к содержимому